Wilhelmus L. Wijmans - Voorjaar roeiboot in rietkraag

Wilhelmus L. Wijmans - Voorjaar roeiboot in rietkraag kopen? Bied vanaf 20!
Wilhelmus L. Wijmans - Voorjaar roeiboot in rietkraag kopen? Bied vanaf 20!Wilhelmus L. Wijmans - Voorjaar roeiboot in rietkraag kopen? Bied vanaf 20!Wilhelmus L. Wijmans - Voorjaar roeiboot in rietkraag kopen? Bied vanaf 20!Wilhelmus L. Wijmans - Voorjaar roeiboot in rietkraag kopen? Bied vanaf 20!Wilhelmus L. Wijmans - Voorjaar roeiboot in rietkraag kopen? Bied vanaf 20!Wilhelmus L. Wijmans - Voorjaar roeiboot in rietkraag kopen? Bied vanaf 20!
  • Wilhelmus L. Wijmans (1888-1976)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1941
Stijl Klassiek
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
Incl. lijst 39 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Leuk schilderij met voorjaars tafereel roeiboot in rietkraag.
Schilderij heeft een klassieke uitstraling is geschilderd in 1941

ConditieBeschadigd
Zowel de lijst als het schilderij hebben kleine schade. Deze zou u professioneel kunnen laten restaureren
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Herwijnen, Nederland
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80