Wilhelmus L. Wijmans - Voorjaar roeiboot in rietkraag
Omschrijving
Wilhelmus L. Wijmans (1888-1976)
Type kunstwerk
Jaartal
1941
Techniek
Olieverf
Drager
Canvas (Doek)
Stijl
Klassiek
Onderwerp
Landschap
Ingelijst
Ingelijst
Afmetingen
30 x 40 cm (h x b)
Incl. lijst
39 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Leuk schilderij met voorjaars tafereel roeiboot in rietkraag. Schilderij heeft een klassieke uitstraling is geschilderd in 1941
Beschadigd
Zowel de lijst als het schilderij hebben kleine schade.
Deze zou u professioneel kunnen laten restaureren
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Herwijnen, Nederland
Tot 5 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 19,50
€ 19,50
Europese Unie
€ 19,50
Wereldwijd
€ 38,80