Wilhelmus van Dijk - Gemengde techniek op papier, Kind in tuin - Ingelijst (Groot) - Verkocht

Wilhelmus van Dijk - Gemengde techniek op papier, Kind in tuin - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 69,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Wilhelmus van Dijk - Gemengde techniek op papier, Kind in tuin - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 60!Wilhelmus van Dijk - Gemengde techniek op papier, Kind in tuin - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 60!Wilhelmus van Dijk - Gemengde techniek op papier, Kind in tuin - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (316)

Lid sinds 2010
43324 verkochte items
Alle items van deze verkoper (635)
  • Wilhelmus van Dijk (1913-1970)
IngelijstIngelijst
Afmetingen87 cm x 59.5 cm (h x b)
Lijst111 cm x 80.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Het werk an sich is in goede staat, doch met een golving in het blad (door gebruikte techniek) en een vergeling. Rechtsboven in het groen een lichte beschadiging in het papier. Het passe-partout is sterk verouderd/vergeeld en vlekkerig en is aan vervanging toe.

Wilhelmus van Dijk (1913-1970)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (316)

Lid sinds 2010
43324 verkochte items
80.5 cm
111 cm
59.5 cm
87 cm
Dit item is verkocht voor 69,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-01-2020 om 17:07
Eindtijd:26-01-2020 om 20:21
SKIEN
16 jan. / 18:04
€ 60