5. Wilhelmus van Dijk

Wilhelmus van Dijk (1913-1970)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Wilhelmus van DIJK (Amsterdam 1913 - Amsterdam 1970)

Wilhelmus van Dijk - Landschap kopen? Bied vanaf 125!

Wilhelmus van Dijk - Landschap

Geplaatst doorMartha

Eindtijd04-03-2021 om 22:26

Afmetingen55 cm x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerMarouflé
IngelijstIngelijst