Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Schilderij |
Jaartal | 1983 |
Techniek | Acryl |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Naakt |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 90 x 75 cm (h x b) |
Incl. lijst | 102 x 87 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
In openingsprijs verlaagd van 250 euro naar 1 euro!
Imposant naakt van de Rotterdamse schilder en beeldhouwer Willem Borg. Het soort werk waar Gert-Jan Segers even van zou moeten slikken en wat bij Robert Vuijsje aan de muur zou kunnen hangen.
Olieverf op doek, gesigneerd rechtsonder, in verso nogmaals gesitueerd (Gouda), gedateerd (’83) en nogmaals gesigneerd op het doek en getiteld op het spieraam. Alles in zeer goede conditie.
Afmetingen:
102cm x 87cm (incl. lijst), 90cm x 75cm (doek)
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 14-3-2022 om 18:20 |
Eindtijd | 21-3-2022 om 19:19 |