Willem Borgh - Samara, acrylverf op doek (best groot, netjes ingelijst) - Verkocht

Willem Borgh - Samara, acrylverf op doek (best groot, netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 408,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Willem Borgh - Samara, acrylverf op doek (best groot, netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!Willem Borgh - Samara, acrylverf op doek (best groot, netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!Willem Borgh - Samara, acrylverf op doek (best groot, netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!Willem Borgh - Samara, acrylverf op doek (best groot, netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!Willem Borgh - Samara, acrylverf op doek (best groot, netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!Willem Borgh - Samara, acrylverf op doek (best groot, netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!Willem Borgh - Samara, acrylverf op doek (best groot, netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Rosser
FA. (167)

2940 verkochte items
Alle items van deze verkoper (252)
  • Willem Borgh (1925-2003)
Jaartal1983
TechniekAcryl
OnderwerpNaakt
IngelijstIngelijst
Afmetingen90 cm x 75 cm (h x b)
Lijst102 cm x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

In openingsprijs verlaagd van 250 euro naar 1 euro!

Imposant naakt van de Rotterdamse schilder en beeldhouwer Willem Borg.  Het soort werk waar Gert-Jan Segers even van zou moeten slikken en wat bij Robert Vuijsje aan de muur zou kunnen hangen.

Olieverf op doek, gesigneerd rechtsonder, in verso nogmaals gesitueerd (Gouda), gedateerd (’83) en nogmaals gesigneerd op het doek en getiteld op het spieraam.  Alles in zeer goede conditie.

Afmetingen: 102cm x 87cm (incl. lijst), 90cm x 75cm (doek)

Willem Borgh (1925-2003)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Rosser
FA. (167)

2940 verkochte items
87 cm
102 cm
75 cm
90 cm
Dit item is verkocht voor 408,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-03-2022 om 18:20
Eindtijd:21-03-2022 om 19:19
Biedingen (31)
bak
21 mrt. / 19:12
€ 355
handelaar9
21 mrt. / 19:12
€ 335
bak
21 mrt. / 19:09
€ 315
handelaar9
21 mrt. / 19:05
€ 295
bak
21 mrt. / 19:05
€ 275
handelaar9
21 mrt. / 19:05
€ 260
bak
21 mrt. / 19:04
€ 240
handelaar9
21 mrt. / 19:04
€ 220
bak
21 mrt. / 19:04
€ 200
handelaar9
21 mrt. / 19:04
€ 190
bak
21 mrt. / 19:04
€ 180
handelaar9
21 mrt. / 19:04
€ 170
bak
21 mrt. / 19:03
€ 160
handelaar9
21 mrt. / 19:03
€ 150
bak
21 mrt. / 19:03
€ 115
handelaar9
21 mrt. / 19:03
€ 105
handelaar9
21 mrt. / 19:02
€ 90
Turfmarkt
21 mrt. / 19:02
€ 80
handelaar9
21 mrt. / 19:00
€ 70
Turfmarkt
21 mrt. / 18:49
€ 60
Magnol2
21 mrt. / 11:00
€ 50
TheoKoster
21 mrt. / 11:00
€ 48
Magnol2
21 mrt. / 11:00
€ 43
TheoKoster
21 mrt. / 11:00
€ 38
Magnol2
21 mrt. / 11:00
€ 33
TheoKoster
21 mrt. / 11:00
€ 28
Magnol2
18 mrt. / 09:38
€ 23
JanPrinsse
18 mrt. / 09:38
€ 18
Magnol2
17 mrt. / 20:46
€ 5
portefeuille
15 mrt. / 23:31
€ 3
famstudios
14 mrt. / 22:00
€ 1