Willem Bos - Overslag in de haven, gemengde techniek (mooi ingelijst, groot) - Verkocht

Willem Bos - Overslag in de haven, gemengde techniek (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 250!

Verkoopprijs: € 287,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Willem Bos - Overslag in de haven, gemengde techniek (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 250!Willem Bos - Overslag in de haven, gemengde techniek (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 250!Willem Bos - Overslag in de haven, gemengde techniek (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 250!Willem Bos - Overslag in de haven, gemengde techniek (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 250!Willem Bos - Overslag in de haven, gemengde techniek (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst door  Rosser
FA. (158)

2866 verkochte items
Alle items van deze verkoper (225)
  • Willem Bos (1906-1974)
StijlKlassiek
OnderwerpHavengezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen52 cm x 72 cm (h x b)
Lijst89 cm x 107 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtig havengezicht door Willem Bos, waarschijnlijk in de Rotterdamse haven.  Gemengde techniek op (waarschijnlijk) papier, gesigneerd linksonder.  In zeer mooie, goudkleurige houten lijst, achter glas en met smetteloos, zuurvrij passe-partout.  In uitstekende conditie (galeriekwaliteit), kan zo aan de muur.

Afmetingen: 107cm x 89cm (incl. lijst), 72cm x 52cm (binnen passe-partout)

Willem Bos (1906-1974)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  Rosser
FA. (158)

2866 verkochte items
107 cm
89 cm
72 cm
52 cm
Dit item is verkocht voor 287,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:03-03-2020 om 13:37
Eindtijd:09-03-2020 om 21:05
Jesper02
06 mrt. / 14:10
€ 250