Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2002 |
Techniek | Zeefdruk |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 76 x 56 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 37/60 |
Kleurrijk werk van Brauck, ook wel Willem Brauckmann (Vlaardingen, 1946 - 2014).
Het werk is gesigneerd en genummerd en kan worden opgehaald bij galerie Rotor in Gorinchem of per aangetekende post worden toegezonden. Het werk is in goede conditie.
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 19-4-2019 om 10:53 |
Eindtijd | 28-4-2019 om 21:38 |