In opdracht geveild:
(12-12-1)
Ets met kleurenhoutsnede van Willem de Bont. Zeer mooi ingelijst. Kleine oplage.
Werk uit zijn grafische periode. Momenteel werkt hij als fijnschilder van stillevens.
Titel: Compositie
Jaartal: 1988
Afmetingen: 66cm x 45cm
Afmetingen Lijst: 68cm x 47cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Ingelijst: Ja, zeer mooi
Oplage: 7/7
Conditie: Perfect*
Het werk is in perfecte staat.
*
Perfect = (Als) Nieuw
Zeer goed= Niet als nieuw, maar zonder beschadigingen, kleurverlies etc. Hele kleine kreukjes etc kunnen voorkomen, bv aan de randen, maar zijn niet storend.
Goed= Werk is nog in goede staat, maar duidelijk niet nieuw. (zie beschrijving)
Foxed= De vlekjes die ontstaan door ouderdom in het papier.
Kleine beschadigingen aan lijsten worden niet omschreven.
Afhandeling:
Dit werk kan niet verzonden worden. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam. Bezorging met een koerier is mogelijk binnen Nederland, voor 35 euro m.u.v. Zeeuws Vlaanderen (25 euro extra) en de Eilanden.
Garantie:
Informatie: