Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - handgesigneerd + certificaat
Ben Deiman - Foto, Serendipity IV -Ingelijst
Type kunstwerk | Schilderij |
Acryl op papier.
Afmetingen werk; ca 49 x 32 cm.
Ingelijst; 69 x 54 cm.
Ingelijst in houten lijst achter glas.
Geniet, in de hoekjes, op board.
Conditie werk prima.
Tilburg.
Verzending aangetekend (ZONDER glas)
Met glas in overleg.
Starttijd | 23-9-2016 om 23:10 |
Eindtijd | 6-10-2016 om 23:10 |