Abstract werk;
Acrylverf op papier.
Gesigneerd linksonder.
Ingelijst achter glas.
Afmetingen werk; 50 x 39 cm.
Ivm. glas oppervlak alleen ophalen!
Verzenden is mogelijk doch ZONDER glas.
1976-1981 • Graphic Art at Royal Academy
for Art and Design, Den Bosch
1981-1988 • Several expositions:
etchings and lithographic prints
1988 • Starts painting
Expositions
1993 • M. Biegel-Sträter, Amsterdam
1993 • Galerie J.W. Baelemans, Lexmond
1995 • Galerie J.W. Baelemans, Lexmond
1996 • Galerie Tudelu, Rotterdam
1997 • Galerie Lunteren, Lunteren
1998 • Galerie M.P. Visser, Heusden
1999 • Galerie Artisart, Maastricht
From 1999 several expositions
at Smelik & Stokking Galleries in
Den Haag, Rotterdam and Amsterdam