Willem de Famars Testas - chromolitho, straat in het oosten - Verkocht

Willem de Famars Testas - chromolitho, straat in het oosten kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Willem de Famars Testas - chromolitho, straat in het oosten kopen? Bied vanaf 25!Willem de Famars Testas - chromolitho, straat in het oosten kopen? Bied vanaf 25!Willem de Famars Testas - chromolitho, straat in het oosten kopen? Bied vanaf 25!Willem de Famars Testas - chromolitho, straat in het oosten kopen? Bied vanaf 25!Willem de Famars Testas - chromolitho, straat in het oosten kopen? Bied vanaf 25!Willem de Famars Testas - chromolitho, straat in het oosten kopen? Bied vanaf 25!Willem de Famars Testas - chromolitho, straat in het oosten kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  kunstkwartier
FA. (16)

255 verkochte items
  • Willem de Famars Testas (1834-1896)
TypeGrafiek tot 1900
Jaartal1866
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen26 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdIn de plaat gesigneerd
Uitgegeven door het Schilder en Tekenkundig genootschap Kunstliefde te Utrecht.
ConditieRedelijk

papier rondom de litho roestvlekken

Dit item is verkocht voor 28,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:16-03-2020 om 09:51
Eindtijd:19-03-2020 om 19:51
artis123
18 mrt. / 20:57
€ 25