Willem de Kok - haven met dorpaanzicht

Willem de Kok - haven met dorpaanzicht kopen? Bied vanaf 250!
Willem de Kok - haven met dorpaanzicht kopen? Bied vanaf 250!Willem de Kok - haven met dorpaanzicht kopen? Bied vanaf 250!
  • Willem de Kok (1883-1959)
StijlImpressionistisch
OnderwerpHavengezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen58 x 48 cm (h x b)
Incl. lijst78 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Het schilderij bevindt zich in een prima staat.
Vertoont geen beschadigingen e.d

Starttijd27-6-2023 om 16:31
Eindtijd11-7-2023 om 22:15
Openingsbod € 250
ObjectlocatieBreda,  Nederland