5. Willem de Kok

Willem de Kok (1883-1959)

1 aangeboden items / 5 verkochte items

FA. (8 x Favoriet)

Willem de KOK (Eindhoven 1883 - Eindhoven 1959)

Willem de Kok - Olieverf op doek, Bloemstilleven - Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!

Willem de Kok - Olieverf op doek, Bloemstilleven - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Eindtijd09-08-2021 om 22:24

Afmetingen75.5 cm x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst