Willem G.F. Jansen - Haven van Enkhuizen

Willem G.F. Jansen - Haven van Enkhuizen kopen? Bied vanaf 350!
Willem G.F. Jansen - Haven van Enkhuizen kopen? Bied vanaf 350!Willem G.F. Jansen - Haven van Enkhuizen kopen? Bied vanaf 350!Willem G.F. Jansen - Haven van Enkhuizen kopen? Bied vanaf 350!
  • Willem G.F. Jansen (1871-1949)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944
Drager Paneel
Stijl Klassiek
Onderwerp Zeegezicht
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 24 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Een gezicht op de haven van Enkhuizen. Olie op hout.
De titel staat op de achterkant van het paneel.
Zie de kras over de breedte van het schilderij.
ConditieBeschadigd
Zie de kras op het schilderij, van links naar rechts.
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80