Willem Karel Rees - Aquarel , Stilleven met Tulpen – gesigneerd & ingelijst – ca 1930 - Verkocht

Willem Karel Rees - Aquarel , Stilleven met Tulpen – gesigneerd & ingelijst – ca 1930 kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

Willem Karel Rees - Aquarel , Stilleven met Tulpen – gesigneerd & ingelijst – ca 1930 kopen? Bied vanaf 45!Willem Karel Rees - Aquarel , Stilleven met Tulpen – gesigneerd & ingelijst – ca 1930 kopen? Bied vanaf 45!Willem Karel Rees - Aquarel , Stilleven met Tulpen – gesigneerd & ingelijst – ca 1930 kopen? Bied vanaf 45!Willem Karel Rees - Aquarel , Stilleven met Tulpen – gesigneerd & ingelijst – ca 1930 kopen? Bied vanaf 45!Willem Karel Rees - Aquarel , Stilleven met Tulpen – gesigneerd & ingelijst – ca 1930 kopen? Bied vanaf 45!Willem Karel Rees - Aquarel , Stilleven met Tulpen – gesigneerd & ingelijst – ca 1930 kopen? Bied vanaf 45!Willem Karel Rees - Aquarel , Stilleven met Tulpen – gesigneerd & ingelijst – ca 1930 kopen? Bied vanaf 45!Willem Karel Rees - Aquarel , Stilleven met Tulpen – gesigneerd & ingelijst – ca 1930 kopen? Bied vanaf 45!Willem Karel Rees - Aquarel , Stilleven met Tulpen – gesigneerd & ingelijst – ca 1930 kopen? Bied vanaf 45!Willem Karel Rees - Aquarel , Stilleven met Tulpen – gesigneerd & ingelijst – ca 1930 kopen? Bied vanaf 45!Willem Karel Rees - Aquarel , Stilleven met Tulpen – gesigneerd & ingelijst – ca 1930 kopen? Bied vanaf 45!Willem Karel Rees - Aquarel , Stilleven met Tulpen – gesigneerd & ingelijst – ca 1930 kopen? Bied vanaf 45!Willem Karel Rees - Aquarel , Stilleven met Tulpen – gesigneerd & ingelijst – ca 1930 kopen? Bied vanaf 45!Willem Karel Rees - Aquarel , Stilleven met Tulpen – gesigneerd & ingelijst – ca 1930 kopen? Bied vanaf 45!Willem Karel Rees - Aquarel , Stilleven met Tulpen – gesigneerd & ingelijst – ca 1930 kopen? Bied vanaf 45!Willem Karel Rees - Aquarel , Stilleven met Tulpen – gesigneerd & ingelijst – ca 1930 kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (83)

2872 verkochte items
Alle items van deze verkoper (32)
  • Willem Karel Rees (1880-1962)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen31 cm x 44 cm (h x b)
Lijst49 cm x 63.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Een ingelijste oude aquarel van de Haarlemse kunstenaar Willem Karel Rees (1880-1962).

    -Gesigneerd rechtsonder. Jaartal onbekend; ca 1930?

    -Afmetingen: Lijst, 49 x 63,5 cm. Beeld, 31 x 44 cm.
    -Herkomst: Uit de nalatenschap van een kunstverzamelaar.
    -Conditie: De aquarel is in zeer goede staat. De lijst heeft slijtplekjes en de kartonnen achterplaat heeft vlekken.

    Zie ook de foto’s.

    Het werk kan zo aan de muur.

    Informatie over de kunstenaar:

    Willem Karel Rees, geboren 01-07-1880 in Haarlem en overleden 22-10-1962 in Haarlem, graficus, grafisch ontwerper, schilder, tekenaar, kopiist, ontwerper, aquarellist en vervaardiger van houtsnedes.

    Opleiding: School voor Kunstnijverheid (Haarlem). Leerling van Karel Petrus Cornelis de Bazel, Gerrit Willem Dijsselhof en Heinrich Martin Krabbé.

    Hij schilderde portretten, stillevens en bloemen

    Hij woonde en werkte in Haarlem. Leerling van de Kunstnijverheidsschool te Haarlem onder leiding van Heinrich Martin Krabbé en K.P.C. de Bazel. Later van Gerrit Dijsselhof. Hij schilderde vooral portretten, stillevens (bloemen) en dorpsgezichten.

    Willem Rees was lid van kunstenaarsvereniging 'Kunst Zij Ons Doel' te Haarlem.

    Literatuur: Waller 1938/1974 , p. 267; Scheen 1969-1970; Scheen 1981 , p. 420.

    Afhandeling:

    -Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

    Afhalen heeft onze sterke voorkeur i.v.m. de kwetsbaarheid van de glasplaat.

    -Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.

    Verzendkosten:

    Binnen Nederland: 8,00 euro.

    Naar België, Duitsland, Italië, Frankrijk:  18,50 euro.

    Vragen? Stuur even een mailtje.

    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

De aquarel is in zeer goede staat. De lijst heeft slijtplekjes en de kartonnen achterplaat heeft vlekken.

Willem Karel Rees (1880-1962)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (83)

2872 verkochte items
63.5 cm
49 cm
44 cm
31 cm
Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:12-05-2019 om 01:35
Eindtijd:19-05-2019 om 22:20
Marcello020
17 mei / 15:57
€ 45