Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Frans Hals - Biographie critique
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Stilleven |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 66 x 48 cm (h x b) |
Incl. lijst | 68.5 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Willem Karel Rees woonde en werkte in Haarlem. Leerling van de Kunstnijverheidsschool te Haarlem o.l.v. H.M. Krabbé en K.P.C. de Bazel, daarna van G.W. Dijsselhof.
Hij begon als kopiist van 17de-eeuwse schilders, was ontwerper in het dekoratieatelier van J.G. Veldheer, schilderde, aquarelleerde en tekende portretten (galerij direkteursportretten Nederlandsche Bank), bloemen, stillevens enz. Heeft ook houtsneden gemaakt. Hij was lid van ‘Kunst Zij Ons Doel’ te Haarlem. Herdenkingstentoonstelling januari 1963 in het museum ‘Het Huis Van Looy’ te Haarlem. Werk van hem is aanwezig in het Frans Halsmuseum in Haarlem.
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Het werk is oppervlakkig schoongemaakt maar kan wellicht professioneel nader worden gereinigd en bewerkt (vernislaag?). Op enkele plekjes gering verfverlies en in het doek zit één klein gaatje. Zie foto's. Eenvoudig ingelijst met houten latjes. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Hoorn, Nederland |
Starttijd | 26-7-2021 om 10:50 |
Eindtijd | 22-8-2021 om 16:00 |