Willem Karel Rees - Stilleven | Olieverfschilderij - Verkocht

Willem Karel Rees - Stilleven | Olieverfschilderij kopen? Bied vanaf 29!

Willem Karel Rees - Stilleven | Olieverfschilderij kopen? Bied vanaf 29!Willem Karel Rees - Stilleven | Olieverfschilderij kopen? Bied vanaf 29!Willem Karel Rees - Stilleven | Olieverfschilderij kopen? Bied vanaf 29!Willem Karel Rees - Stilleven | Olieverfschilderij kopen? Bied vanaf 29!Willem Karel Rees - Stilleven | Olieverfschilderij kopen? Bied vanaf 29!Willem Karel Rees - Stilleven | Olieverfschilderij kopen? Bied vanaf 29!Willem Karel Rees - Stilleven | Olieverfschilderij kopen? Bied vanaf 29!Willem Karel Rees - Stilleven | Olieverfschilderij kopen? Bied vanaf 29!Willem Karel Rees - Stilleven | Olieverfschilderij kopen? Bied vanaf 29!Willem Karel Rees - Stilleven | Olieverfschilderij kopen? Bied vanaf 29!
  • Willem Karel Rees (1880-1962)
Type kunstwerkSchilderij
StijlImpressionistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen66 x 48 cm (h x b)
Incl. lijst68.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraai stilleven in olieverf van de Haarlemse kunstschilder Willem Karel Rees (1880-1962).
Het werk dateert mogelijk uit de eerste helft van de vorige eeuw en verkeert gezien de ouderdom in een redelijk goede staat.  Het schilderdoek lijkt oppervlakkig wat vuil te zijn, maar de ietwat sombere kleuren passen bij de periode waarin dit is gemaakt.
N.B.: De Keulse pot (kan) linksvoor op het doek is een kenmerkend voorwerp van de 19e eeuw.

Verzending:
N.B.: In verband met de vakantieperiode kan het werk op verzoek op een later moment  worden bezorgd.

Over de kunstenaar:

Willem Karel Rees woonde en werkte in Haarlem. Leerling van de Kunstnijverheidsschool te Haarlem o.l.v. H.M. Krabbé en K.P.C. de Bazel, daarna van G.W. Dijsselhof.

Hij begon als kopiist van 17de-eeuwse schilders, was ontwerper in het dekoratieatelier van J.G. Veldheer, schilderde, aquarelleerde en tekende portretten (galerij direkteursportretten Nederlandsche Bank), bloemen, stillevens enz. Heeft ook houtsneden gemaakt. Hij was lid van ‘Kunst Zij Ons Doel’ te Haarlem. Herdenkingstentoonstelling januari 1963 in het museum ‘Het Huis Van Looy’ te Haarlem. Werk van hem is aanwezig in het Frans Halsmuseum in Haarlem.

Het werk is oppervlakkig schoongemaakt maar kan wellicht professioneel nader worden gereinigd en bewerkt (vernislaag?). Op enkele plekjes gering verfverlies en in het doek zit één klein gaatje. Zie foto's. Eenvoudig ingelijst met houten latjes.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 16,50
Naar België € 30,50
Naar Duitsland € 30,50
Europese Unie € 39,50

ObjectlocatieHoorn,  Nederland
Starttijd26-7-2021 om 10:50
Eindtijd22-8-2021 om 16:00
Biedingen (4)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken