Willem Oppenoorth - Windmolen in polderlandschap - Verkocht

Willem Oppenoorth - Windmolen in polderlandschap kopen? Bied vanaf 75!
Tekening / Aquarel

Willem Oppenoorth - Windmolen in polderlandschap kopen? Bied vanaf 75!Willem Oppenoorth - Windmolen in polderlandschap kopen? Bied vanaf 75!Willem Oppenoorth - Windmolen in polderlandschap kopen? Bied vanaf 75!
  • Willem Oppenoorth (1847-1905)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Periode 1800 t/m 1899
Techniek Aquarel
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 25 x 34 cm (h x b)
Incl. lijst 32 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Windmolen in polderlandschap.
Werk gemaakt door Willem J. Oppenoorth (1847-1905).
Handgetekend links onderaan.
Aquarel op papier maat 25x34 cm.
Gekaderd in mooie goudkleurige lijst 32x42 cm.
Werk is in uitstekende staat.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zoutleeuw, België
Binnen België € 6,00
Naar Nederland € 16,00
Naar Duitsland € 18,50
Europese Unie € 18,50
Wereldwijd € 52,50

Willem Oppenoorth (1847-1905)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  ThomasMoens
Lid sinds 2024
1 verkochte items
42 cm
32 cm
34 cm
25 cm