Willem Schouten - gemengde techniek op papier | 'De Maas bij Argenteau' (UNIEK WERK)

Willem Schouten - gemengde techniek op papier | 'De Maas bij Argenteau' (UNIEK WERK) kopen? Bied vanaf 80!
Willem Schouten - gemengde techniek op papier | 'De Maas bij Argenteau' (UNIEK WERK) kopen? Bied vanaf 80!Willem Schouten - gemengde techniek op papier | 'De Maas bij Argenteau' (UNIEK WERK) kopen? Bied vanaf 80!Willem Schouten - gemengde techniek op papier | 'De Maas bij Argenteau' (UNIEK WERK) kopen? Bied vanaf 80!Willem Schouten - gemengde techniek op papier | 'De Maas bij Argenteau' (UNIEK WERK) kopen? Bied vanaf 80!Willem Schouten - gemengde techniek op papier | 'De Maas bij Argenteau' (UNIEK WERK) kopen? Bied vanaf 80!Willem Schouten - gemengde techniek op papier | 'De Maas bij Argenteau' (UNIEK WERK) kopen? Bied vanaf 80!
  • Willem Schouten (1947-2014)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen55 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi werk en goede compositie van de hand van Willem Schouten.

Door de kunstenaar met potlood gesigneerd, zowel op het onderblad als op het werk zelf.

Gemonteerd op onderblad

Willem Schouten (1947-2014)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  JJvanWijk
FA. (41)

675 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
47 cm
55 cm
Starttijd:08-02-2022 om 16:10
Eindtijd:20-02-2022 om 19:25
Openingsbod € 80
ObjectlocatieWoudrichem, Nederland