Willem Vaarzon Morel (sr.) - Wim Vaarzon Morel sr., Vissersschip voor de Zeeuwse kust, Aquarel - Verkocht

Wim Vaarzon Morel sr., Vissersschip voor de Zeeuwse kust, Aquarel  kopen? Bied vanaf 70!
Tekening / Aquarel

Wim Vaarzon Morel sr., Vissersschip voor de Zeeuwse kust, Aquarel  kopen? Bied vanaf 70!Wim Vaarzon Morel sr., Vissersschip voor de Zeeuwse kust, Aquarel  kopen? Bied vanaf 70!Wim Vaarzon Morel sr., Vissersschip voor de Zeeuwse kust, Aquarel  kopen? Bied vanaf 70!Wim Vaarzon Morel sr., Vissersschip voor de Zeeuwse kust, Aquarel  kopen? Bied vanaf 70!
  • Willem Vaarzon Morel (sr.) (1868-1955)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Periode 1900 t/m 1944

Aquarel door Wim Vaarzon Morel sr.

Voorstelling van een vissersschip voor de Zeeuwse kust.

Gelijst, zichtmaat 12x17, lijstmaat 27x32

Gesigneerd l.o. 'W.Vaarzon Morel'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Willem Vaarzon Morel (sr.) (1868-1955)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  lenteman
3509 verkochte items
Alle items (19)