Willem van Scheijndel - De quantumsprong - Verkocht

De quantumsprong kopen? Bied vanaf 1!

  • Willem van Scheijndel (1952-2017)
Type kunstwerk Schilderij

De quantumsprong

Willem van Scheijndel

Stijl Abstract

Oriëntatie Liggend

Formaat 90 x 75 cm

Ingelijst Ja maar de lijst is beschadigd

Gesigneerd Ja