Andere items van Willem van Scheijndel (1952-2017)
Omschrijving
Willem van Scheijndel (1952-2017)
Type kunstwerk
Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal
2002
Techniek
Zeefdruk
Drager
Papier
Ingelijst
Ingelijst
Afmetingen
80 x 60 cm (h x b)
Incl. lijst
110 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Grote, mooi ingelijste zeefdruk van Willem van Scheijndel Titel: She was looking back to see if... Oplage: E/A Conditie: zeer goed, lijst is voorzien van stalen ophangdraad Miniscuul plekje op verder perfecte lijst I.v.m. grote afmeting kan deze zeefdruk uitsluitend opgehaald worden.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Delft, Nederland