Andere items van Willem van Scheijndel (1952-2017)
Omschrijving
Willem van Scheijndel (1952-2017)
Type kunstwerk
Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal
2000
Techniek
Zeefdruk
Drager
Papier
Ingelijst
Niet Ingelijst
Afmetingen
66 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Oplage
100
Prachtige zeefdruk van Willem van Scheijndel Titel: "Stories about the baobab" Oplagenummer: 73/ 100 Afmeting afbeelding: 64 x 56 cm Conditie: zeer goed
Verzending Nederland: de zeefdruk wordt plat tussen twee platen verzonden, valt door het grote formaat in de categorie >10 kg. verzendkosten Verzending Buitenland: i.v.m. het formaat is plat verzenden niet mogelijk, de zeefdruk wordt in een koker verzonden.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Delft, Nederland
> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
€ 17,50