| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Jaartal | 2000 |
| Techniek | Zeefdruk |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Niet Ingelijst |
| Afmetingen | 66 x 75 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Oplage | 100 |
Prachtige zeefdruk van Willem van Scheijndel
Titel: vier schoonheden op weg naar het schildersatelier
Jaartal: 2000
Oplagenummer: 40/ 100
Afmeting afbeelding: 64 x 55 cm
Conditie: zeer goed
| Conditie | |||
| Conditie | Zeer Goed | ||
| Transport | |||
| Verzenden | Pakketpost | ||
| Prijs | Tot 5 kg.
| Garantie | |||