FA. (4)

Willy Fleur - Willy Fleur ( 1888 - 1967 ) - Olieverf op doek - Stilleven

Willy Fleur - Willy Fleur ( 1888 - 1967 ) - Olieverf op doek - Stilleven kopen? Bied vanaf 125!
Willy Fleur - Willy Fleur ( 1888 - 1967 ) - Olieverf op doek - Stilleven kopen? Bied vanaf 125!Willy Fleur - Willy Fleur ( 1888 - 1967 ) - Olieverf op doek - Stilleven kopen? Bied vanaf 125!Willy Fleur - Willy Fleur ( 1888 - 1967 ) - Olieverf op doek - Stilleven kopen? Bied vanaf 125!Willy Fleur - Willy Fleur ( 1888 - 1967 ) - Olieverf op doek - Stilleven kopen? Bied vanaf 125!Willy Fleur - Willy Fleur ( 1888 - 1967 ) - Olieverf op doek - Stilleven kopen? Bied vanaf 125!Willy Fleur - Willy Fleur ( 1888 - 1967 ) - Olieverf op doek - Stilleven kopen? Bied vanaf 125!Willy Fleur - Willy Fleur ( 1888 - 1967 ) - Olieverf op doek - Stilleven kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  Foppen

Lid sinds 2017
1 verkochte items
  • Willy Fleur (1888-1967)
Jaartal1929
StijlKlassiek
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen51 cm x 61 cm (h x b)
Lijst85 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Willy Fleur ( 1888 - 1967 )

“ Stilleven “

Olieverf op doek - 1929

Dit prachtige stuk verkeert in een redelijke / goede staat en is omlijst met een zeer fraaie en zware vergulde goudkleurige sierlijst.

Rechts boven gesigneerd.

afmetingen :

Binnenmaat : 51 cm. x 61 cm.

Buitenmaat : 75 cm. x 85 cm.

Geen restauraties ondergaan.

ConditieRedelijk

Vertoond de niet ongebruikelijk craquelé voor schilderijen van deze leeftijd

Willy Fleur (1888-1967)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Foppen

Lid sinds 2017
1 verkochte items
75 cm
85 cm
61 cm
51 cm
Starttijd:01-06-2018 om 03:19
Eindtijd:08-06-2018 om 22:57
Openingsbod€ 125
ObjectlocatieHarderwijk, Nederland