Willy Hohmann - zonder titel

Willy Hohmann - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Willy Hohmann - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Willy Hohmann - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
  • Willy Hohmann (1897-1963)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpHavengezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen33 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie ets van Willy Hohmann (1897-1963). De afdruk is goed maar in de witrand wat ouderdom sporen.

U kunt het werk vooraf komen beoordelen bij Rotor onze schatkamer in Gorinchem.

Na aankoop laten opslaan in onze verwarmde depot.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.

De afdruk is goed maar in de witrand wat ouderdom sporen.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50

Willy Hohmann (1897-1963)

Duits Duits Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
3454 verkochte items
Alle items van deze verkoper (516)
33 cm
33 cm
Starttijd12-12-2023 om 8:43
Eindtijd27-12-2023 om 21:02
Openingsbod € 35
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland