Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1950 |
Techniek | Litho |
Stijl | Romantisch |
Onderwerp | Dieren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 24 x 21 cm (h x b) |
Incl. lijst | 38 x 33 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Prent in zeer goede staat, wat vlekkerig passe-partout, scheur in schutblad aan de achterzijde. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Starttijd | 2-1-2024 om 23:21 |
Eindtijd | 9-1-2024 om 22:34 |
Objectlocatie | Utrecht, Nederland |