Wim de Bruin - Gemengde techniek op papier, Boomvoet - Ingelijst - Verkocht

Wim de Bruin - Gemengde techniek op papier, Boomvoet - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Tekening / Aquarel

Wim de Bruin - Gemengde techniek op papier, Boomvoet - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!Wim de Bruin - Gemengde techniek op papier, Boomvoet - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!Wim de Bruin - Gemengde techniek op papier, Boomvoet - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
  • Wim de Bruin (1951-2017)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1989
TechniekPotlood
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen70 x 100 cm (h x b)
Incl. lijst81 x 112 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Over het werk van Wim (Willem) de Bruin:

In zijn werk zocht Willem de Bruin vaak de ruimte in onderwerpen. Niet zo zeer het onderwerp, maar de ruimte die het inneemt staat centraal in zijn werk. De Bruin studeerde in 1977 af aan de kunstacademie in Utrecht en exposeerde via verschillende galeries. Via Kunstveiling worden nu diverse werken van deze veelzijdige kunstenaar aangeboden.

Wim de Bruin (1951-2017)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  veilingmeester
Lid sinds 2010
52208 verkochte items
112 cm
81 cm
100 cm
70 cm

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd16-10-2020 om 15:30
Eindtijd25-10-2020 om 8:58
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken