5. Wim de Bruin

Wim de Bruin (1951-2017)

2 aangeboden items / 128 verkochte items

FA. (30 x Favoriet)

Wim DE BRUIN (Utrecht 1951 - 2017)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Wim de Bruin - Landschap (I) kopen? Bied vanaf 35!

Wim de Bruin - Landschap (I)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorPVH

Eindtijd25-04-2021 om 19:00

Jaartal1979
TechniekAquarel
Afmetingen33 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wim de Bruin - Portret Ramses Shaffy kopen? Bied vanaf 65!

Wim de Bruin - Portret Ramses Shaffy

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVBTj

Eindtijd24-06-2021 om 21:02

Jaartal2014
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen66 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst