Wim Izaks ( Eibergen 1950 - Enschede 1989 ).Titel : " Dans ".Techniek : Olieverf op doek opgespannen. Formaat werk : 30 x 40 cm. Ingelijst : Nee. Handgesigneerd en betiteld Verso : Wim Izaks. Een mooi werk uit Wim Izaks zijn kort maar groot schildersleven !!! Wim Izaks zijn werk behoort tot het lyrisch abstract expressionisme. Wim zijn moeder dacht bij dit werk aan een boerenbruiloft. Verzending, aangetekend en verzekerd, track & trace, 10 euro Nederland en 20 euro België. Ophalen in Eibergen is ook een optie.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Eibergen, Nederland
Tot 2 kg.
€ 10,00