Monografie en oevreboek van de Nederlandse schilder Willem Anthonie Oepts (1904-1988), autodidact en colorist. 1e druk 2011, Nederlands. Het boek is in redelijke tot goede staat, met als kanttekeningen dat de randen van de bladzijden iets verkleurd zijn en dat de afzonderlijke katernen wat los in het boekblok zitten, maar wellicht hoort dit laatste zo. Qua tekst en afbeeldingen prachtig boek.
Redelijk
zie bij de omschrijving reeds vermeld
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Groet, Nederland
Tot 5 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 19,50
€ 19,50
Europese Unie
€ 19,50