5. Wim Oepts

Wim Oepts (1904-1988)

1 aangeboden items / 5 verkochte items

FA. (48 x Favoriet)

Willem OEPTS (Amsterdam, 1904 - Parijs, 1988)

Wim Oepts - Markt - handgesigneerde linosnede kopen? Bied vanaf 250!

Wim Oepts - Markt - handgesigneerde linosnede

Geplaatst doorHarlem2013

Eindtijd26-03-2021 om 19:19

Jaartal1929
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen24.5 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst