Uniek kavel met groot bronzen beeld op marmeren sokkel en twee gesigneerde kunstboeken.
De gesluierde
Een onmiskenbaar Rijvers object. "De gesluierde". Handgesigneerd op voet (zie foto's).
Bronzen object b x l x h in cm.: 11 x 17 x 47 cm. Object
Marmeren sokkel b x l x h in cm.: 10 x 10 x 6 . Drie hoeken missen een fragmentje (zie foto's).
Wim Rijvers - Beeldhouwer (Uitgeverij van Spijk, L.M. Alberigs, 1980, ISBN 90 6216 5915)
Informatief kunstboek over leven en werken van Willem Rijvers met zwart-wit- en kleurenfoto's. Gesigneerd. Lichte gebruikssporen op kaft. Schitterende opdracht voorin: "Voor Edith, die de tijd kan nemen om gelukkig te zijn."
Wim Rijvers (L.M. Alberigs Harrie Tillie, 1987, Van Wijk Art Projects, ISBN 90 6216 1936, Hardcover, 84 pagina's).
Mooi hardcover boek met glossy papier en kleurenfoto's van beelden van Rijvers. Gesigneerd op zwart binnenvel.