Zeefdruk 1
Kunstenaar: Wim van Willegen 1949
Afbeelding: Droogdok-Hellevoetsluis
Afmeting: 15 x 15 cm,
Met lijst: 34 x 34 cm
Oplage: 44/100 gesigneerd
Jaar: 2002
Conditie: gaaf, mooi en professioneel ingelijst.
Zeefdruk 2
Afbeelding: Molen-Hellevoetsluis
Afmeting: 15 x 15 cm, papier 34 x 34 cm
Oplage: 44/100 gesigneerd
Jaar: 2001
Zeefdruk 3
Afbeelding: Prinsenhuis-Hellevoetsluis
Oplage: 44/100 gesigneerd
Jaar: 2003