Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2009 |
Techniek | Zeefdruk |
Onderwerp | Stadsgezicht |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 35 x 35 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 100/100 |
Vermaning Koog aan de Zaan – zeefdruk Wim van Willegen 100/100
Rustige stadsbeelden in sterk grafisch handschrift, daarmee toont Wim van Willegen de karakteristieke plekjes van plaatsen als Hellevoetsluis, Brielle, Goedereede en Zaanstad. Vereenvoudigde straatbeelden met een forse contour.
Conditie | |||
Conditie | Nieuwstaat | ||
Nooit ingelijst geweest | |||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zaandam, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Zaandam, Nederland |
Starttijd | 25-3-2021 om 12:22 |
Eindtijd | 26-8-2021 om 17:27 |