Handgesigneerde ingelijste tekening met zwarte inkt van Wim Vellekoop. Eerste eigenaar. Met lijst 41x31cm, tekening zelf 16x21,5.
Goed
Eerste eigenaar, altijd op dezelfde plek gehangen
Tot 2 kg.
€ 10,70
Naar België
€ 13,00
€ 13,00
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 25,25