Kunstwerk 'Hektische Stukgoedhaven Rotterdam"
Glas Applicatie in 2 delen
Is destijds aangeboden door personeel van een vastgoed ontwikkelaar uit Rotterdam.
(kunstwerk is in redelijke staat)
Op het kunstwerk staan afgebeeld diverse voertuigen zoals kranen en vrachtwagens, een schip, een grote windroos of kompas, en het stadswapen van Rotterdam.
In de linkerbenedenhoek is de tekst te vinden "aangeboden door .... "
In de rechterbenedenhoek is de handtekening "Wagemans 1960 te vinden
Deel 1 kunstwerk: is in de linkerbenedenhoek licht beschadigd en heeft een aantal barsten ( ongeveer 50 cm ). Deze zijn eerder gefixeerd. Deze fixatie is wel aan een restauratie toe, tevens de aanduidling in letters moet gerestaureerd worden.
Deel 2 kunstwerk: is in goede staat, weinig imperfecties