Wim Zurne - zeefdruk op mooi papier uit de box Dodemont 3 - Verkocht

Wim Zurne - zeefdruk op mooi papier uit de box Dodemont 3 kopen? Bied vanaf 19!

Verkoopprijs: € 18,40 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  KunsthandelOlafWijman
FA. (9)

Lid sinds 2017
201 verkochte items
Alle items van deze verkoper (22)
  • Wim Zurne (1953)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2006
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen35 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
zeefdruk op mooi papier uit de box Dodemont

in goede staat

Wim Zurne (1953)

Alle items van deze kunstenaar(7)
FA. (9)

Lid sinds 2017
201 verkochte items
50 cm
35 cm
Dit item is verkocht voor 18,40(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:21-03-2022 om 19:36
Eindtijd:15-07-2022 om 14:38
jozeph
15 jul. / 12:17
€ 16