Wolf Bauer - e.a: collectie van zes handgesigneerde zeefdrukken: Diverse composities

Wolf Bauer - e.a: collectie van zes handgesigneerde zeefdrukken: Diverse composities kopen? Bied vanaf 25!
Wolf Bauer - e.a: collectie van zes handgesigneerde zeefdrukken: Diverse composities kopen? Bied vanaf 25!Wolf Bauer - e.a: collectie van zes handgesigneerde zeefdrukken: Diverse composities kopen? Bied vanaf 25!Wolf Bauer - e.a: collectie van zes handgesigneerde zeefdrukken: Diverse composities kopen? Bied vanaf 25!Wolf Bauer - e.a: collectie van zes handgesigneerde zeefdrukken: Diverse composities kopen? Bied vanaf 25!Wolf Bauer - e.a: collectie van zes handgesigneerde zeefdrukken: Diverse composities kopen? Bied vanaf 25!Wolf Bauer - e.a: collectie van zes handgesigneerde zeefdrukken: Diverse composities kopen? Bied vanaf 25!Wolf Bauer - e.a: collectie van zes handgesigneerde zeefdrukken: Diverse composities kopen? Bied vanaf 25!
  • Wolf Bauer (1938)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen15 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Collectie van zes handgesigneerde zeefdrukken
  • Kunstenaars: Bauer, Panzakiewicz, Pitzner, Rappelt, Hentschel
  • Titels: Diverse composities
  • Afmetingen: 15 x 14 cm

VERZENDING: Verzending is gratis, maar niet aangetekend (dus op eigen risico). Uw aankoop wordt uiteraard goed verpakt verzonden. Wilt u toch aangetekende zending? Dan rekenen we 12,50 euro extra.
Binnen Nederland Gratis verzending
Naar België Gratis verzending
Naar Duitsland Gratis verzending
Europese Unie Gratis verzending
Wereldwijd Gratis verzending

Wolf Bauer (1938)

Duits Duits Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  svalbardart
Lid sinds 2010
1509 verkochte items
Alle items van deze verkoper (27)
14 cm
15 cm