Wout van der Vet - Energy for Space (i.s.m. Wubbo Ockels) - Verkocht

Wout van der Vet - Energy for Space (i.s.m. Wubbo Ockels) kopen? Bied vanaf 60!
Wout van der Vet - Energy for Space (i.s.m. Wubbo Ockels) kopen? Bied vanaf 60!Wout van der Vet - Energy for Space (i.s.m. Wubbo Ockels) kopen? Bied vanaf 60!
  • Wout van der Vet
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1993
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen55 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage99
Ter gelegenheid van de aanvaarding van de 'ESTEC Chair' aan de TU Delft, heeft kunstenaar Wout van der Vet, in samenwerking met Wubbo Ockels, vier zeefdrukken gemaakt (Energy for Space, Away from Earth, Protection en The Oppertunity).

  • Zeefdruk van Wout van der Vet
  • Formaat: 64 x 44 cm
  • Oplage: 99
  • Genummerd: E/A
  • Gesigneerd: Ja
  • Drukgangen: 19
  • Jaar: 1993
Gesigneerd door Wout van der Vet én Wubbo Ockels

Zeefdruk is door meesterzeefdrukker Wout van der Vet met de hand gedrukt op geschept papier en genummerd en gesigneerd met potlood.

Wout van der Vet

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (19)

1423 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
76 cm
55 cm
Dit item is verkocht voor 60,00
Starttijd:26-07-2018 om 07:11
Eindtijd:31-07-2018 om 19:15
Else_S
29 jul. / 18:55
€ 60