Yee Cheung - Cheung Yee (Zhang YI) - 1936 - 3x gesigneerde litho - Turtles - Verkocht

Cheung Yee (Zhang YI)  - 1936 - 3x gesigneerde litho - Turtles  kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Cheung Yee (Zhang YI)  - 1936 - 3x gesigneerde litho - Turtles  kopen? Bied vanaf 1!Cheung Yee (Zhang YI)  - 1936 - 3x gesigneerde litho - Turtles  kopen? Bied vanaf 1!Cheung Yee (Zhang YI)  - 1936 - 3x gesigneerde litho - Turtles  kopen? Bied vanaf 1!Cheung Yee (Zhang YI)  - 1936 - 3x gesigneerde litho - Turtles  kopen? Bied vanaf 1!Cheung Yee (Zhang YI)  - 1936 - 3x gesigneerde litho - Turtles  kopen? Bied vanaf 1!Cheung Yee (Zhang YI)  - 1936 - 3x gesigneerde litho - Turtles  kopen? Bied vanaf 1!Cheung Yee (Zhang YI)  - 1936 - 3x gesigneerde litho - Turtles  kopen? Bied vanaf 1!
  • Yee Cheung (1936)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Van deze van oorsprong Chinese kunstenaar wordt zelden gesigneerd werk aangeboden.- zie voor info o.a. Artprice

De 3 litho's getiteld "TURTLES" zijn afgedrukt in heldere kleuren op glad karton-achtig papier. - uitgever: Meissner Edition Hamburg 1985

Met potlood voluit gesigneerd en genummerd (zie foto's)  -afm: 15x14 cm - afb. ca. 10x10 cm - goede conditie - niet ingelijst.

Voor aanvullende condities zie foto-tekst-frame.

Yee Cheung (1936)

Chinees Chinees

Geplaatst door  KONSTHUYS
Lid sinds 2010
163 verkochte items

ObjectlocatieZoetermeer,  Nederland
Starttijd7-12-2016 om 14:51
Eindtijd12-12-2016 om 14:51
Biedingen (17)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken