Yke Schotten: zeefdruk - Verkocht

Yke Schotten: zeefdruk kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 25,00

Brassaï - Tersicore kopen? Bied vanaf 30!
Brassaï - TersicorePrenten & Uitgaves
  • Huidig bod € 30
Kamagurka - Operatie kopen? Bied vanaf 399!
Kamagurka - OperatieTekening / Aquarel
  • Openingsbod € 399

Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2688 verkochte items
Alle items van deze verkoper (24)
  • Yke Schotten (1972)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Yke Schotten. Zeefdruk. gesigneerd en genummerd met potlood. nr13/15 2001. 50 x 65 cm. in prima staat

Yke Schotten (1972)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2688 verkochte items
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:08-09-2013 om 13:16
Eindtijd:15-09-2013 om 13:16
Biedingen (6)
Brugghe
15 sep. / 10:45
€ 25
SoKo
13 sep. / 23:56
€ 20
dilili
12 sep. / 01:01
€ 15
SoKo
08 sep. / 21:15
€ 10
6452
08 sep. / 19:04
€ 5
SoKo
08 sep. / 14:05
€ 1