Yoshiko Noma - Ets: Paysage XI

Yoshiko Noma - Ets: Paysage XI kopen? Bied vanaf 75!
Yoshiko Noma - Ets: Paysage XI kopen? Bied vanaf 75!Yoshiko Noma - Ets: Paysage XI kopen? Bied vanaf 75!Yoshiko Noma - Ets: Paysage XI kopen? Bied vanaf 75!Yoshiko Noma - Ets: Paysage XI kopen? Bied vanaf 75!Yoshiko Noma - Ets: Paysage XI kopen? Bied vanaf 75!
  • Yoshiko Noma (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1962
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen33.5 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Litho van de Japanse kunstenares Yoshiko Noma. Titel: Paysage XI. Jaar: 1962. Nummer: Epreuve d'artiste 1/2. Afmetingen blad: H33.5 x b25 cm. Afmetingen voorstelling: H20  x b15 cm.
Het werk is rechts onderaan, met potlood, gesigneerd door de kunstenares. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Verzenden: we verzenden op dinsdag - en donderdag.

De voorstelling is in zeer goede staat. Er zitten oxidatie vlekjes(foxing) op de witte rand om het werk heen(zie foto's). Bij inlijsting vallen deze onder het passe-partout.

Yoshiko Noma (1934)

JapansJapansAlle items van deze kunstenaar (9)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (174 )

5505 verkochte items
Alle items van deze verkoper (309)
25 cm
33.5 cm
Starttijd:19-09-2022 om 21:22
Eindtijd:25-09-2022 om 19:48
Openingsbod € 75
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa