Yves Alcais - Zeefdruk - Gesigneerd - zeer goede staat - 2008 - Verkocht

Yves Alcais - Zeefdruk - Gesigneerd - zeer goede staat - 2008 kopen? Bied vanaf 55!
Grafiek (handgesigneerd)

Yves Alcais - Zeefdruk - Gesigneerd - zeer goede staat - 2008 kopen? Bied vanaf 55!Yves Alcais - Zeefdruk - Gesigneerd - zeer goede staat - 2008 kopen? Bied vanaf 55!Yves Alcais - Zeefdruk - Gesigneerd - zeer goede staat - 2008 kopen? Bied vanaf 55!Yves Alcais - Zeefdruk - Gesigneerd - zeer goede staat - 2008 kopen? Bied vanaf 55!Yves Alcais - Zeefdruk - Gesigneerd - zeer goede staat - 2008 kopen? Bied vanaf 55!Yves Alcais - Zeefdruk - Gesigneerd - zeer goede staat - 2008 kopen? Bied vanaf 55!
  • Yves Alcais (1938)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2008
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Yves Alcais (1938, Dornas-) is een Frans schilder, etser, fotograaf en schrijver.

Zeefdruk - gemengde techniek uit 2008.
Gesigneerd en gedateerd door de kunstenaar.
Afmeting: 56x46 cm
Afmeting beeld: 26,5x21 cm

In  nieuwstaat, nooit ingelijst geweest.
Verzekerde verzending met T&T.
Verzending B: 12€   NL: 20€
Binnen België € 11,00

Yves Alcais (1938)

Frans Frans

Geplaatst door  in2art
842 verkochte items
Alle items van deze verkoper (42)
46 cm
56 cm