Zippora Sahanaja - Zippora Meijer Acryl en posca op aquarelpapier Titel Breathless - Verkocht

Zippora Meijer Acryl en posca op aquarelpapier Titel Breathless kopen? Bied vanaf 45!
Grafiek (handgesigneerd)

Zippora Meijer Acryl en posca op aquarelpapier Titel Breathless kopen? Bied vanaf 45!Zippora Meijer Acryl en posca op aquarelpapier Titel Breathless kopen? Bied vanaf 45!Zippora Meijer Acryl en posca op aquarelpapier Titel Breathless kopen? Bied vanaf 45!
  • Zippora Sahanaja (1961)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Kunstenaar Zippora Meijer/ Sahanaja

Acryl en posca op papier

Titel Breathless

In passe partout

Afmeting 39x30cm

Handgesigneerd

In zeer goede staat

Zippora Sahanaja (1961)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  koc
128 verkochte items
Alle items (0)