3. Volledig aanbod

Volledig aanbod

Ontdek Kunstveiling

Er worden 7119 kunstwerken aangeboden
Platina ring bezet met saffier en briljant geslepen diamant tot. 0,40ct kopen? Bied vanaf 455!
Platina ring bezet met saffier en briljant geslepen diamant tot. 0,40ctSieraden

Geplaatst doorCBjewellery

TechniekPlatina
Afmetingen0.2 cm x 0.33 cm (h x b)
Gewicht3.4 g
GesigneerdNederlands keur
Jean Baptiste Madou - zes prenten van aquarellen | koperdiepdruk - beperkte oplage kopen? Bied vanaf 50!
Jean Baptiste Madou - zes prenten van aquarellen | koperdiepdruk - beperkte oplagePrenten & Uitgaves

Geplaatst doortakamine

Jaartal1968
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen27.5 cm x 34.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Paul Indrek Kostabi - Landed questions kopen? Bied vanaf 30!
Paul Indrek Kostabi - Landed questionsGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorjozeph

TechniekGiclée
Afmetingen45 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
18k rood gouden ring bezet met parel en oud Amsterdams geslepen diamant 0,30ct kopen? Bied vanaf 360!
18k rood gouden ring bezet met parel en oud Amsterdams geslepen diamant 0,30ctSieraden

Geplaatst doorCBjewellery

TechniekGoud
Afmetingen1.2 cm x 0.5 cm (h x b)
Gewicht2.4 g
GesigneerdZonder keur
Paul Indrek Kostabi - Sonnets to Salvador kopen? Bied vanaf 30!
Paul Indrek Kostabi - Sonnets to SalvadorGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorjozeph

TechniekGiclée
Afmetingen62 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frans Hogerwaard - Slangenbezweerder Tanger (MA) 1920 kopen? Bied vanaf 60!
Frans Hogerwaard - Slangenbezweerder Tanger (MA) 1920Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorAmsterdam75

Jaartal1920
TechniekEts
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Peter Bergenhenegouwen - De denker--11 prenten in een koop kopen? Bied vanaf 99!
Peter Bergenhenegouwen - De denker--11 prenten in een koopGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorjozeph

TechniekLitho
Afmetingen31 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
18k gouden ring met roos geslepen diamanten tot. 0.10ct - G/H - SI kopen? Bied vanaf 200!
18k gouden ring met roos geslepen diamanten tot. 0.10ct - G/H - SISieraden

Geplaatst doorCBjewellery

TechniekGoud
Afmetingen0.40 cm x 1.0 cm (h x b)
Gewicht3 g
GesigneerdZonder keur
Tony van de Vorst - Beeld kopen? Bied vanaf 35!
Tony van de Vorst - BeeldBeeld / Object

Geplaatst doorAdelstan

Jaartal1946
Afmetingen15 cm x 8 cm x 9 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Paul Citroen - Litho "Christi" kopen? Bied vanaf 35!
Paul Citroen - Litho "Christi"Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1976
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Klashorst - Het meisje met de parel Pop Art Candy (XXL) kopen? Bied vanaf 195!
Peter Klashorst - Het meisje met de parel Pop Art Candy (XXL)Beeld / Object

Geplaatst doorNiv001

TechniekKunststof
Afmetingen45 cm x 13 cm x 12 cm (h x b x d)
Gewicht1000 g
14k gouden collier met hanger met saffier en briljant geslepen diamant kopen? Bied vanaf 200!
14k gouden collier met hanger met saffier en briljant geslepen diamantSieraden

Geplaatst doorCBjewellery

TechniekGoud
Afmetingen0.7 cm x 0.6 cm (h x b)
Gewicht2 g
GesigneerdNederlands keur
Fenneke van der Elst - Drie tulpen IV kopen? Bied vanaf 32!
Fenneke van der Elst - Drie tulpen IVGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorPrivateartcollector

Jaartal1994
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jörg Remé - Litho, zonder titel. kopen? Bied vanaf 40!
Jörg Remé - Litho, zonder titel.Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1973
TechniekLitho
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Cole Morgan - Like father, like son kopen? Bied vanaf 185!
Cole Morgan - Like father, like sonGrafiek (handgesigneerd)

Jaartal1993
Afmetingen93 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Vanhorck - In Vino Veritas | kleuren zeefdruk kopen? Bied vanaf 59!
Hans Vanhorck - In Vino Veritas | kleuren zeefdrukGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doortakamine

Jaartal1992
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frans Room - Oostmahorn kopen? Bied vanaf 52!
Frans Room - OostmahornGrafiek (handgesigneerd)

Jaartal2002
Afmetingen30 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Alessi - Ovalen brood/fruitmand kopen? Bied vanaf 50!
Alessi - Ovalen brood/fruitmandDesign

Geplaatst doorellenbehrens

Afmetingen8 cm x 28 cm x 20 cm (h x b x d)
Gewicht492 g
GesigneerdOngemerkt
Frans Room - Haven van Volendam kopen? Bied vanaf 43!
Frans Room - Haven van VolendamGrafiek (handgesigneerd)

Jaartal2000
Afmetingen25 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
14k witgouden ring bezet met koraal, robijn en single cut geslepen diamanten kopen? Bied vanaf 560!
14k witgouden ring bezet met koraal, robijn en single cut geslepen diamantenSieraden

Geplaatst doorCBjewellery

TechniekGoud
Afmetingen0.72 cm x 2.4 cm (h x b)
Gewicht5.6 g
GesigneerdNederlands keur
Gertie Janssen - Le plat pays II kopen? Bied vanaf 22!
Gertie Janssen - Le plat pays IIGrafiek (handgesigneerd)

TechniekLitho
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Fon Klement - Blue Grisant - gesigneerd - 200 ex. - 1980 kopen? Bied vanaf 100!
Fon Klement - Blue Grisant - gesigneerd - 200 ex. - 1980Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJarold

Jaartal1980
Afmetingen80 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Alessi - Kitchen Clock Blauw kopen? Bied vanaf 75!
Alessi - Kitchen Clock BlauwDesign

Geplaatst doorellenbehrens

Afmetingen0 cm x 0 cm x 0 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Corneille - 4 gelijk genummerde piezografie - gesigneerd - 2002 - 200 ex. kopen? Bied vanaf 600!
Corneille - 4 gelijk genummerde piezografie - gesigneerd - 2002 - 200 ex.Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJarold

Jaartal2002
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Richard Lee Barton - Utopia sunset kopen? Bied vanaf 300!
Richard Lee Barton - Utopia sunsetSchilderij

Geplaatst doorGroene-eik

Jaartal2008
Afmetingen75 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Alessi - Fruitschaal Mama SG01 kopen? Bied vanaf 120!
Alessi - Fruitschaal Mama SG01Design

Geplaatst doorellenbehrens

Afmetingen28 cm x 33 cm x 33 cm (h x b x d)
Gewicht1300 g
GesigneerdOngemerkt
Anton Heyboer - Het symbool van de onschuld . kopen? Bied vanaf 400!
Anton Heyboer - Het symbool van de onschuld .Schilderij

Geplaatst doorknubben

Jaartal1988
TechniekAcryl
Afmetingen32.5 cm x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Anton Heyboer - 4 vrouwen .Krachtige sierlijke kleurige schildering . kopen? Bied vanaf 400!
Anton Heyboer - 4 vrouwen .Krachtige sierlijke kleurige schildering .Schilderij

Geplaatst doorGesta

Jaartal1988
TechniekAcryl
Afmetingen78 cm x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Anton Vrede - zonder titelGrafiek (handgesigneerd)

TechniekLitho
Afmetingen63 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gustaaf Prils - Ets. titel onbekend , Proef 1 kopen? Bied vanaf 30!
Gustaaf Prils - Ets. titel onbekend , Proef 1Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

TechniekEts
Afmetingen34 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dennis Epke - Flirt kopen? Bied vanaf 150!
Dennis Epke - FlirtSchilderij

Geplaatst doorFouayden

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Landschap - Giclée -2014 - oplage 30 stuks kopen? Bied vanaf 195!
Armando - Landschap - Giclée -2014 - oplage 30 stuksGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGrafics

Jaartal2014
TechniekGiclée
Afmetingen54 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Paul Nieuwendijk - compositie stilleven abstract expressionisme kopen? Bied vanaf 150!
Paul Nieuwendijk - compositie stilleven abstract expressionismeSchilderij

Geplaatst doorartprojects

Jaartal1998
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Franz Eggenschwiler - Handgesigneerde lithografie: Naakt Figuur kopen? Bied vanaf 19!
Franz Eggenschwiler - Handgesigneerde lithografie: Naakt FiguurGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorsvalbardart

Jaartal1971
TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 54.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gustaaf Prils - Ets. Abstract werk titel onbekend , kopen? Bied vanaf 30!
Gustaaf Prils - Ets. Abstract werk titel onbekend ,Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

TechniekEts
Afmetingen38.5 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees de Kruijff - (Zelf) Portret kopen? Bied vanaf 125!
Kees de Kruijff - (Zelf) PortretBeeld / Object

Geplaatst doorliesko

TechniekBrons
Afmetingen10 cm x 10 cm x 0.3 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Corry Ammerlaan - beeldje van blij kind kopen? Bied vanaf 35!
Corry Ammerlaan - beeldje van blij kindBeeld / Object

Geplaatst doorflokbluit

TechniekVerbronsd
Afmetingen12 cm x 8 cm x 6 cm (h x b x d)
Corneille - Zeefdruk - 1997 - unique kopen? Bied vanaf 50!
Corneille - Zeefdruk - 1997 - uniquePrenten & Uitgaves

Geplaatst doorJarold

Jaartal1997
Afmetingen21 cm x 15 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Gustaaf Prils - Ets. titel onbekend oplage 1/1. kopen? Bied vanaf 30!
Gustaaf Prils - Ets. titel onbekend oplage 1/1.Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

TechniekEts
Afmetingen33 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Diem - Cow Yellow - gesigneerd - ea kopen? Bied vanaf 85!
Peter Diem - Cow Yellow - gesigneerd - eaGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJarold

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Diem - Cow Blue - gesigneerd - ea kopen? Bied vanaf 85!
Peter Diem - Cow Blue - gesigneerd - eaGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJarold

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Phillips - Zonder titel kopen? Bied vanaf 275!
Peter Phillips - Zonder titelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorbartholdus

Jaartal1970
Afmetingen53 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Carla Rodenberg - 2 hardcover boeken, 1 gesigneerde brief en kaart < < kopen? Bied vanaf 50!
Carla Rodenberg - 2 hardcover boeken, 1 gesigneerde brief en kaart < <Kunstboeken

Geplaatst doorMiles

Jaartal2016
TechniekHardcover
Afmetingen28 cm x 23 cm (h x b)