Bengt Lindstrom (1925-2008)
ongekend
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 68 x 54 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |