Adrianus Miolee - Boerderij in landschap

Adrianus Miolee - Boerderij in landschap kopen? Bied vanaf 100!
Adrianus Miolee - Boerderij in landschap kopen? Bied vanaf 100!Adrianus Miolee - Boerderij in landschap kopen? Bied vanaf 100!Adrianus Miolee - Boerderij in landschap kopen? Bied vanaf 100!Adrianus Miolee - Boerderij in landschap kopen? Bied vanaf 100!Adrianus Miolee - Boerderij in landschap kopen? Bied vanaf 100!Adrianus Miolee - Boerderij in landschap kopen? Bied vanaf 100!Adrianus Miolee - Boerderij in landschap kopen? Bied vanaf 100!Adrianus Miolee - Boerderij in landschap kopen? Bied vanaf 100!Adrianus Miolee - Boerderij in landschap kopen? Bied vanaf 100!Adrianus Miolee - Boerderij in landschap kopen? Bied vanaf 100!
  • Adrianus Miolee (1879-1961)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 30 x 44 cm (h x b)
Incl. lijst 40.5 x 55.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Gesigneerd linksonder.
Paneelmaat 30x44 cm. Lijstmaat 40,5x55,5x4 cm.
De lijst wordt gratis meegeleverd.
Adrianus Miolée werd geboren te Vlissingen op 2 april 1879 en overleed te Haarlem op 23 januari 1961.
Opleiding aan de Kunstnijverheidsschool te Haarlem 1897-1898.
Leerling van F.T. Grabijn en H.M. Krabbé.
Aquarellist, schilder, tekenaar en graficus.
Landschappen, stadsgezicht, figuur, stilleven en duinen.
Was jarenlang secretaris van de kunstenaarsvereniging Kunst Zij Ons Doel te Haarlem.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 30,00
Naar Duitsland € 30,00
Europese Unie € 35,00
Wereldwijd € 60,00

Adrianus Miolee (1879-1961)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  hageart
1880 verkochte items
Alle items (15)
55.5 cm
40.5 cm
44 cm
30 cm