Hendrikus Roodenburg - Petunia's op tuinmuurtje te Wassenaar
Omschrijving
Hendrikus Roodenburg (1895-1987)
Type kunstwerk
Tekening / Aquarel
Jaartal
1977
Techniek
Aquarel
Drager
Papier
Stijl
Impressionistisch
Onderwerp
Bloemen en Planten
Ingelijst
Ingelijst
Afmetingen
54 x 69 cm (h x b)
Incl. lijst
62 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Prachtige aquarel gemaakt door H.E. Roodenburg getiteld Petunia's op tuinmuurtje te Wassenaar. Gesigneerd en gedateerd (1977) rechts onderin. Verso sticker van kunstenaar met titel.
Zeer Goed
Werk is gelijst en verkeerd in perfecte staat
koeriersdienst