Willemien Holterman (1947)
Kleurets Winterlandschap
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 68 x 52 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |