5. Aafke Bennema

Aafke Bennema (1965)

1 aangeboden items / 39 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Aafke BENNEMA (1965, Eelde)

Aafke Bennema - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Aafke Bennema - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd22-06-2021 om 22:22

Jaartal2002
Afmetingen68 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst