5. Adolf Carel Nunnink

Adolf Carel Nunnink (1813-1894)

5 aangeboden items / 4 verkochte items

Adolf Carel NUNNINK (1813-1894)

5 aangeboden items van deze kunstenaar

Adolf Carel Nunnink - Vissershuisje in de duinen kopen? Bied vanaf 15!

Adolf Carel Nunnink - Vissershuisje in de duinen

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorSteven40

Periode1800 t/m 1899
TechniekLitho
Afmetingen26.2 cm x 34.7 cm (h x b)
GesigneerdNaam gedrukt
IngelijstNiet Ingelijst
Adolf Carel Nunnink - Waterval bij kapel kopen? Bied vanaf 15!

Adolf Carel Nunnink - Waterval bij kapel

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorSteven40

Jaartal1873
TechniekLitho
Afmetingen34.9 cm x 26.2 cm (h x b)
GesigneerdNaam gedrukt
DragerChine Colle
IngelijstNiet Ingelijst
Adolf Carel Nunnink - Portret van F van Mieris kopen? Bied vanaf 20!

Adolf Carel Nunnink - Portret van F van Mieris

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorciscus_9com

Periode1800 t/m 1899
TechniekLitho
Afmetingen18 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdNaam gedrukt
IngelijstNiet Ingelijst
Adolf Carel Nunnink - kaartspelers naar J.H.van de Laar 1875 kopen? Bied vanaf 20!

Adolf Carel Nunnink - kaartspelers naar J.H.van de Laar 1875

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorciscus_9com

Periode1800 t/m 1899
TechniekLitho
Afmetingen14.6 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdNaam gedrukt
IngelijstNiet Ingelijst
Adolf Carel Nunnink - Een Officier kopen? Bied vanaf 20!

Adolf Carel Nunnink - Een Officier

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorciscus_9com

Periode1800 t/m 1899
TechniekLitho
Afmetingen20 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdNaam gedrukt
IngelijstNiet Ingelijst